GLO Hotel Sellon saneeraus
Stravent toimittaa laadukkaat puhallinkonvektorit GLO Hotel Selloon. Espoon Leppävaarassa sijaitsevan GLO Hotel Sellon saneeraus käynnistyi alkuvuodesta 2019.
|
Saneerauksen suunnittelusta vastaavat Juha Soinio ja Farid Amiri Ramboll Finland Oy:stä. Stravent Oy toimittaa kohteeseen 160 kpl Vasathermin Visper-puhallinkonvektoreita kevään 2019 aikana. Lisätietoja antaa Jorma Johansson (jorma.johansson@stravent.fi) |

Havainnekuva
Stravent-ilmaverhokoneet muodostavat täysin uuden tuotesarjan, joka on suunniteltu erityisesti nykyaikaisen ja kustannustehokkaan rakentamisen tarpeisiin.
Eurofins Expert Services Oy:n myöntämä tuotesertifikaatti Basic-takaisinvirtaussuojalle on päivitetty ja sen voimassaoloa jatkettu 21.6.2030 saakka.
Meillä on ilo kertoa, että Epecolonna-jaeradiaattorin toimitukset ovat jälleen käynnistyneet. Päivitetty esite ja tehosimulointitaulukko löytyvät tuotesivuilta.
Lyngson tarjoaa laajan valikoiman erikoisvärejä perinteisen valkoisen lisäksi, mukaan lukien NCS-värit.



